Welcome to PHP-Nuke Powered Site!

     Modules
· Home
· AvantGo
· Downloads
· Feedback
· Journal
· Private Messages
· Recommend Us
· Search
· Statistics
· Stories Archive
· Submit News
· Surveys
· Top 10
· Topics
· Web Links
· Your Account

     Who's Online
Actualmente hay 37 invitados, 0 miembro(s) conectado(s).

Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquķ

     Languages
Selecciona Idioma de la Interfaz:


     Amazon
PHP-Nuke Powered Site: Diario de Usuarios


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.

Wielką oszczędność energii zagwarantuje kurtyna powietrzna
Enviado el: 09-03-2019 @ 09:06 pm

Po co montować takiego typu urządzenia jak kurtyny powietrzne, jeśli nasz obiekt jest klimatyzowany? Bez liku osób na bank zadaje w dalszym ciągu tego rodzaju zapytanie. Klimatyzacja zapewnia w konkretnym budynku stosowną temperaturę, czasami dla luksusu pracowników czy klientów tj. w gospodach a również biurach, a wielokrotnie, jako że przykładowo gromadzone są tego rodzaju produkty, jakie żądają odpowiedniej temperatury, zwykle są to różnego rodzaju magazyny. I tak naprawdę wszystko byłoby dobrze, gdyby nie otwory drzwiowe, którymi wchodzą interesanci, lub bramy przez które wjeżdżają dostawy. Bowiem w tej chwili powietrze spoza obiektu, o temperaturze w dużym stopniu różniącej się od wymaganej napływa do pomieszczenia kompletnie modyfikując jego temperaturę. Aby zapobiec wymianie takiej sytuacji montujemy właśnie kurtyny powietrzne. Naturalnie jest to zaledwie jedno zadanie, które realizują kurtyny powietrzne, bo takiego rodzaju kurtyny zapobiegają dostaniu się różnych zanieczyszczeń, kurzu, spalin, czy owadów. Poza tym te urządzenia zapobiegają powstaniu cugów.
Kurtyna powietrzna generuje niezauważalną osłonę, jaką jest uporządkowany ciek powietrza. Wstawione są najczęściej powyżej drzwi, od czasu do czasu obok, w związku z tym ażeby funkcjonalnie chroniły dane pomieszczenie, z pewnością muszą być dobrane do wielkości otworu drzwiowego. Oczywiście, jest jeszcze dosyć sporo czynników, które zdecydowanie trzeba wziąć pod uwagę, jak zdecydujemy się na montaż kurtyny powietrznej. Istotna jest efektywność, tutaj głównie bezwzględnie trzeba unikać dużych naddatków. Powinno się również uwzględnić różnice ciśnień oraz temperatur w środku a również na zewnątrz, a także nawet mocny wiatr. Jak więc widać kurtyny powietrzne są niesłychanie potrzebne jeżeli nasz obiekt posiada klimatyzację i gdzie niesłychanie często występuje wymiana powietrza w środku obiektu z wpadającym przez otwierane drzwi powietrzem spoza pomieszczenia. Na dodatek, drzwi mogą być non stop rozwarte tym sposobem nasz lokal jest doskonale zauważalny z zewnątrz.
Redfaced.gif


Ultima actualización el 09-03-2019 @ 09:06 pm


Ver Mįs
Ver Mįs
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Create an account
Crear una Cuenta
Web site powered by PHP-Nuke

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Pįgina Generada en: 0.05 Segundos